پایان نامه رشته عمران در مورد:دلایل به کارگیری سیستم های(LSF)

دانلود پایان نامه

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

تکه هایی از متن :

1-2-8 قابلیت تغییر شکل پذیری

می توان با ورق های نازک فولادی به راحتی کار کرد و آنها را تقریباً به هر شکلی بدون میز شاسی و دستگاه خم و برش خاص در آورد. سطوح مقطع متفاوت، اجازه هر نوع مقاومت مطلوبی را به اعضا می دهد.

1-2-9 سرعت در ساختمان

زمانی که سرعت در اجرای طرحها از اهمیت ویژه ای برخوردار است سیستم  “ساخت سریع ”  را می دهد که کارفرمایانی که بدنبال، تکنیک، کیفیت می باشد می باشند بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای خود را برطرف نمود و زمان برگشت سرمایه خود را به حداقل برسانند مدت زمان 114 روز کاری برای 1200 متر مربع یک بلوک چهار طبقه یک واقعیت اجتناب ناپذیر می باشد .

1-2-10 مقاومت در برابر زلزله

نظربه اینکه کشورایران در زمره مناطق زلزله خیر جهان شناخته شده است ساختن پهنای “ساخت سریع” با خطر نسبی بالا و شتاب طرح (A) 35/0 براساس آئین نامه 2800 ایران طراحی شده که از محاسبات عمده این سیستم محسوب می گردد در مقام مقایسه ساختمان  “ساخت سریع” با مشابه سنتی ارقام زیر نشان دهنده این واقعیت خواهند بود

 

ساخت سریع سنتی درصدتفاوت
نیروی زلزله 47 تن 118تن 260%

 

همچنین قاب های با کلاف های پیوسته با مهار بند های مناسب طرح ودیوار های برشی مرکب فولادی وبتنی مقومت لرزه خیزی خاصی را به سازه می دهد.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.