بررسی تحلیل غیرخطی و مدل سازی عددی تیرعمیق بتن مسلح دارای بازشو تقویت شده با FRP :پایان نامه عمران

دانلود پایان نامه

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بررسی تحلیل غیرخطی و مدل سازی عددی تیرعمیق بتن مسلح دارای بازشو تقویت شده با FRP توسط نرم افزار اجزاء محدود

تکه هایی از متن :

  • آسیب اولیه

همان طور که از نامش پیداست، آسیب اولیه به افت اولیه پاسخ مواد اشاره می کند. فرایند تخریب هنگامی آغاز می شود که فشارها یا تنش های موجود بتوانند برخی از معیارهای تعیین شده برای آسیب اولیه را برآورده سازند. برخی از معیارهای آسیب اولیه در زیر شرح داده شده اند. هر کدام از این معیارهای آسیب اولیه یک متغیر خروجی دارند که نشان می دهند آن معیار رعایت شده است. مقدار 1 یا بیشتر نشان می دهد که معیار آسیب اولیه لحاظ شده است. معیارهای آسیب اولیه که قانون تکمیل آسیب مرتبط با خود را ندارند، تنها می توانند بر روی خروجی تاثیر بگذارند. در نتیجه می توان از این معیارها برای ارزیابی گرایش مواد به آسیب دیدن بدون مدل سازی فرایند آسیب استفاده نمود.

در بحث زیر tno و tso و tto حد نهایی فشارهای ظاهری را در زمانی که تغییر شکل عمود بر سطح میانی است و یا در امتداد برش اول یا دوم قرار دارد نشان می دهد و به همین ترتیب  و  و  نیز حد نهایی کرنش ظاهری، هنگامی که تغییر شکل عمود بر سطح میانی است و یا در امتداد برش اول یا دوم قرار دارد را نشان می دهد. هنگامی که ضخامت ترکیبی اولیه T0=1 باشد، مؤلفه های کششی ظاهری برابر با مولفه های مرتبط در جالجائی نسبی  و  و  بین قسمت های فوقانی و تحتانی لایه چسینده می باشند. علائم ˃ ˂  که در بحث زیر مورد استفاده قرار گرفته است، کروشه ماکالی (Macaulay Bracket) را با مفهوم معمولی خود نشان می دهند. کروشه ماکالی نشان می دهد که تغییر شکل یا تنش فشاری خالص منجر به شروع آسیب نمی گردد [24].

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی تحلیل غیرخطی و مدل سازی عددی تیرعمیق بتن مسلح دارای بازشو تقویت شده با FRP توسط نرم افزار اجزاء محدود

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.