پایان نامه عمران تاثیر مقاوم‌سازی برشی تیر بتن‌مسلح با مصالح FRP به روش NSM بر تغییرمکان تیر بتن‌مسلح

دانلود پایان نامه

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

آرایش بهینه‌ی نصب مصالح FRP در مقاوم‌سازی برشی تیرهای بتن مسلح با روش تعبیه در نزدیک سطح

تکه هایی از متن :

1-3-2 ساختار پايان نامه

اين پايان‌نامه شامل پنج فصل مجزا می‌باشد. در فصل اول همانطور که مطالعه شد؛ مقدمه، تاریخچه، ضرورت تحقيق به همراه اهداف پايان‌نامه مطرح گرديد. خواص مصالح FRP، انواع محصولات، کاربرد و انواع روشهای نصب مصالح FRP و تحقیقات انجام شده در این زمینه، در فصل دوم مطرح می‌گردد. آزمایشاتی که توسط نگارنده‌ی پایان‌نامه انجام گرفت در فصل سوم ارائه می‌شود که در آن تیرهای بتن مسلح با GFRP و به روش NSM تقویت برشی شدند تا آرایش بهینه‌ی نصب میلگرد GFRP در مقاوم‌سازی برشی تیرهای بتن‌مسلح با روش تعبیه در نزدیک سطح ارزیابی شود. مدل‌سازی عددی در فصل چهارم ارائه شده است. در این فصل، با ایجاد مدل‌های عددی با استفاده از نرم‌افزار‌ اجزاء‌محدود ABAQUS و صحت‌سنجی آنها با آزمایش انجام شده‌ی موجود، اقدام به تقویت برشی تیر بتن‌مسلح با میله‌ی FRP به روش NSM شده تا آرایش بهینه‌ی نصب میله‌یFRP در مقاوم‌سازی برشی تیرهای بتن‌مسلح با روش تعبیه در نزدیک سطح ارزیابی شود. در فصل پنجم اين پايان‌نامه نتيجه‌گيری کلی و پيشنهاد برای تحقیقات آینده ارائه می‌شود.

1-3-3 فرضیه‌ها

در این پایان‌نامه فرض بر مسلح بودن تیرهای بتنی با ابعاد متعارف بوده و شامل تیرهای عمیق، تیرهای T شکل، پیش تنیده و غیره نمی‌شود.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :آرایش بهینه‌ی نصب مصالح FRP در مقاوم‌سازی برشی تیرهای بتن مسلح با روش تعبیه در نزدیک سطح

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.