پایان نامه عمران با موضوع ميكروپايل ها

دانلود پایان نامه

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

مقايسه نشست ميكروپايل ها به روش هاي عددي،تئوري وآزمايش هاي ميداني در خاكهاي ماسه اي

تکه هایی از متن :

1-2  بررسی مطالعات انجام شده

تا قبل از سال 1993 مطالعة جامعی دربارة ریز شمع انجام نشده بود. در سال 1993 ادارة کل فدرال بزرگراه های آمریکا (FHWA ) گروهی را برای تحقیق و مطالعه برروی ریز شمع در نظر گرفت.گروه تحقیق برای این مطالعه شامل پیمانکاران، مهندسین مشاور، دانشجویان و کارفرمایان بودند. مدارک بدست آمده از این مطالعه ” حفاری و تزریق ریز شمع ” نامیده شد.

مجموعه مشتمل بر مرور و بررسی همه جانبة بین المللی، بررسی جزئیات تحقیقات انجام شده و توسعه و گسترش نتایج داده های آزمایشات صحرایی و آزمایشگاهی، روشهای طراحی، شناسایی روشهای ساخت، مشاهدات ساختگاه و بررسی مطالعات موردی میباشد.

با انجام مطالعات فوق یک مرجع راهنمای طراحی و ساخت ریز شمع ها توسط FHWA تهیه و تنظیم گردید. معرفی اساسی ریز شمع ها می‌تواند به مقاله ای در مجلة مهندسی عمران که توسط انجمن مهندسین عمران آمریکا در دسامبر سال 1995 منتشر شد، نسبت داده شود. این مقاله که ” یک مقدمه برای ریز شمعها” نام داشت و در آن به رفتار اساسی ریز شمع ها، محدودیتهای آنها، طبقه بندی به لحاظ کاربرد و تشریح بازار استفاده از ریز شمع، پرداخت بود.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :مقايسه نشست ميكروپايل ها به روش هاي عددي،تئوري وآزمايش هاي ميداني در خاكهاي ماسه اي

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.