بازدید از این ۸ سایت باعث افزایش هوش‌تان می شود

دانلود پایان نامه

در عصری که «عصر اطلاعات» نامیده می شه و میشه خیلی راحت از منابع زیاد و زیادی که در دور و برمون هست اونو به دست آورد. اما بازم می بینیم که بیشتر افراد اوقات خود رو با شبکه های اجتماعی پر می کنن غافل از این که رقابت در این دنیا روز به روز سخت تر و شدیدتر می شه و اندازه درخواست به صورت روزانه زیاد می شه و تنها راه پیشی گرفتن از بقیه به دست آوردن جزییات بیشتر و دونستن زیاد و در نتیجه افزایش هوشه.

اینترنت یکی از بهترین منابع واسه افزایش هوش و آماده کردن خود واسه رسیدن به موفقیته. البته اگه شما واقعا تصمیم داشته باشین تا عمیق بکاوید و زمان خود رو صرف جستجو در سایتای مناسب کنین. اگه به دنبال رسیدن به این هدف هستین حتما یه سر به این سایتا زیر بزنین.

بازدید از این ۸ سایت باعث افزایش هوش تون می شه
۱ – دیتاکمپ (DataCamp)

دیتا در حال بزرگ شدنه و دیتاکمپ مسیریه به طرف یادگیری کدنویسی و علم داده. روند سیستم آموزشی این سایت به حدی ساده و راحته که به کاربر کمک می کنه تا دید مناسب و بهتری نسبت به کدنویسی پیدا کنه. با این که تموم دوره های این سایت از ماهیانه گرفته تا سالیانه؛ پولیه؛ اما قطع به یقین اگه واسه این سایت وقت کافی بذارین در آخر باهوش تر میشین.
باهوش
۲ – TED-Ed

سایت تد (TED) پلتفرمی رو بهتون میده که می تونین به درسای ویدئویی جور واجور که به وسیله کارشناسان خبره ارائه شده دسترسی داشته باشین. ایده پشت این سایت ارائه درس هاییه که ارزش اشتراک گذاری واسه کاربرانی رو داشته باشن به دنبال موضوعات خاص هستن. شما می تونین با پخش کردن این ویدئوها که بعضی از اونا حتی جوایزی هم به دست آوردن پایه گذار یه بحث جدید بین کسائی باشین که به اون موضوع علاقه دارن.

۳ – Instructables

این سایت از شما می خواد هر چیزی که علاقه دارین رو یاد بگیرین. با به کار گیری دستورات ساده و ویدئوهای سرگرم کننده و جذاب و خوشحال کننده و باحال می تونین علم خود رو بالاتر ببرین. اگه شمام کارشناس و صاحب نظر هستین می تونین ساخته هایی خود رو روی سایت بذارین و اون چیزی رو که می دونین با بقیه مردم دنیا به اشتراک بذارین.

۴ – پروژه گوتنبرگ (Project Gutenberg)

در این سایت شما به یه کتابخونه دیجیتال دسترسی دارین و می تونین هر اون چه که خواستین رو دانلود کنین. سایت نامبرده با داشتن بیشتر از ۵۰ هزار کتاب الکترونیکی واسه خوندن و یا دانلود کردن؛ مطمئنا به شما کمک می کنه تا سطح علم خود رو پیشرفت بدین. حتی اگه ایده و نظری داشته باشین؛ این سایت به شما این امکان رو میده که کتاب الکترونیکی رایگان خود رو بسازین و با بقیه به اشتراک بذارین.

دیجیتال

۵ – Udemy

اگه شما کسی هستین که به موضوعات جور واجور علاقه دارین؛ این سایت با بیشتر از ۳۰ هزار دوره در موردای متفاوت به شما منبع بسیار خوبی ارائه میده. این موضوعات هم گستردگی خیلی زیادی داره و هم این که به وسیله کارشناسان هر بخش پیشرفت پیدا کرده.

۶ – مدرسه عکاسی دیجیتال (Digital Phtography School)

فرقی نمی کنه که یه تازه کار تازه کار باشین یا این که تا حدی مهارت داشته باشین؛ مدرسه عکاسی دیجیتال به شما هر اطلاعاتی که واسه مهارتای عکاسی نیاز دارین رو ارائه میده. این سایت شامل مجموعه ای مهم از مقالات زیاد و یه تالار گفتمانه که امکان رابطه با بقیه عکاسان و به اشتراک گذاری تجربیات اونا رو جفت و جور می کنه.

۷ – کرسرا (Coursera)

در سایت کرسرا؛ با بیشتر از ۸۰۰ دوره از موضوعات جور واجور از جمله مهندسی مالی؛ تاریخ اینترنت و … روبرو هستین. به عنوان یه پلتفرم آموزشی؛ کرسرا شما رو قادر می سازه تا علم خود رو روی موضوعات متفاوت زیاد کنین.

۸ – لایف هک (LifeHack)

بی انصافیه اگه که این مقاله رو بدون اشاره به لایف هک تمومش کنیم. این سایت به شما کمک می کنه تا به اطلاعاتی دسترسی پیدا کنین که باعث بهتر شدن و پیشرفت خلاقیت شما می شه؛ به شما در نزدیک شدن و رسیدن به اهداف کمک می کنه و ارتباطات شما رو بهتر می کنه. با اطلاعاتی که از این سایت به دست می بیارین می تونین فرد بهتری شید و در جامعه با سهولت بیشتری به جستجو بپردازید. موضوعاتی که روی سایت قرار گرفته شامل ارتباطات؛ خلاقیت؛ اختراع؛ تربیت بچه؛ کار و بقیه مباحث می شه. اگه می خواین در این دنیای پر از رقابت حرفی واسه گفتن داشته باشین تموم این مباحث به شما کمک می کنه.

خلاقیت

منبع: وقتی واسه تغییر

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.